• بیت کوین این شانس را دارد که در ادامه جهشی ۳۰ درصدی را تجربه کند

   بیت کوین این شانس را دارد که در ادامه جهشی ۳۰ درصدی را تجربه کند

   بیت کوین این شانس را دارد که در ادامه جهشی ۳۰ درصدی را تجربه کند

   جاستین بنت (Justin Bennett)، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، با توجه به الگویی که در نمودار بیت کوین پیدا کرده است، پیش‌بینی می‌کند که قیمت در ادامه ۲۰ تا ۳۰ درصد رشد کند. اگر پیش‌بینی او درست باشد، قیمت بیت کوین تا محدوده ۵۰,۰۰۰ دلار رشد خواهد کرد.

   بنت با توجه به الگوهای سابقه قیمتی بیت کوین می‌گوید بزرگترین ارز دیجیتال بازار، به‌زودی با یک رشد ۲۰ تا ۳۰ درصدی مواجه می‌شود.
   به‌گفته بنت، از ابتدای سال ۲۰۲۱، هر بار که قیمت بیت کوین به‌شدت کاهش یافته است، قبل از اینکه دوباره روند صعودی خود را آغاز کند، در روزها یا هفته‌های بعدی به زیر کف روند نزولی قبلی خود رسیده است. او حدس می‌زند بیت کوین در این مرحله قرار گرفته باشد که یعنی بازار آماده جهش است.
   این تحلیلگر گفته است:اگر به روند بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۱ نگاه کنید، می‌بینید هر بار قیمت به زیر سطوحی رسیده است که با لیکوییدشدن موقعیت‌های معاملاتی همراه شده، بازار جهشی به سطوح بالاتر را تجربه کرده است. هر بار این اتفاق تکرار شده است. از طرفی، میانگین نوسانات بیت کوین ۶۳ درصد است؛ یعنی اگر از تمام حرکات بیت کوین میانگین بگیریم، تقریباً عدد ۶۳ درصد به‌دست می‌آید. کمترین نوسان هم حدود ۲۷ درصد بوده است که به آوریل ۲۰۲۱ بازمی‌گردد.او ادامه داد:می‌خواهیم با استفاده از روند قیمت بیت کوین، آینده آن را پیش‌بینی کنیم. اکنون قیمت در کف ۴۰,۰۰۰ دلاری است. حال اگر قرار باشد بیت کوین به‌اندازه ۲۷ درصد که کمترین نوسان ثبت‌شده است، رشد کند، قیمت آن به ۵۰,۰۰۰ دلار می‌رسد. منطقی به نظر می‌رسد، چراکه می‌دانیم منطقه بین ۵۰,۰۰۰ دلار تا ۵۳,۰۰۰ دلار اهمیت بسزایی دارد.بنت معتقد است هدف قیمتی را می‌توان بین ۵۰,۰۰۰ تا ۵۳,۰۰۰ دلار در نظر گرفت؛ چراکه احتمالاً فروشندگان از این ناحیه مقاومتی دفاع خواهند کرد. با این حال، او توضیح داد که بیت کوین برای شروع رشد خود باید اول از ۴۵,۶۰۰ دلار بگذرد.بنت می‌گوید:نوسان محدود در بازار بیت کوین ادامه دارد. فکر می‌کنم قیمت ابتدا به ۴۵,۶۰۰ دلار می‌رسد و احتمالاً در چند هفته پیش رو تا محدوده بین ۵۰,۰۰۰ تا ۵۳,۰۰۰ دلار افزایش می‌یابد.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.