• بررسی سیاست های 6G و اهمیت آن در آمریکا

   بررسی سیاست های 6G و اهمیت آن در آمریکا

   بررسی سیاست های 6G و اهمیت آن در آمریکا

   اگرچه راه اندازی شبکه های 5G در جهان آغاز شده است، ضروری است که سیاست گذاران به فکر چارچوب 6G باشند.

   این توصیه کارشناسان شرکت کننده در پخش اینترنتی مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی آمریکا در 13 ژانویه در مورد " خط مشی برای تحول مخابرات" است.
   در یک ویدیوی از پیش ضبط شده، نماینده مایک دویل رئیس کمیته فرعی انرژی و بازرگانی مجلس نمایندگان آمریکا گفت که او شاهد تکامل ارتباطات بی سیم از زمان معرفی از طریق 3G، سپس 4G و اکنون 5G بوده است.
   دویل گفت: برای اینکه کنگره و سایر سیاست گذاران اکنون در بهترین موقعیت برای رسیدگی به فناوری 6G قرار گیرند، کمیسیون ارتباطات فدرال باید یک گروه ویژه 6G در مورد استفاده، نقاط قوت و محدودیت های آن ایجاد کند و امنیت سایبری را در اولویت خود قرار دهد.
   او گفت که چالش این است که هیچ کس نمی داند 6G به چه چیزی نیاز دارد یا چه چیزی را فعال می کند.
   دانیل کریز، مدیر ارشد سیاست جهانی گفت: هنوز هیچ کس نمی داند 6G چیست. ما برای همگام شدن با آن به امنیت نیاز داریم.
   شریل جنکو، معاون گروه فناوری پیشرفته اریکسون خاطرنشان کرد که 5G متفاوت از 4G است. تا سال 2030، ما به مدت 10 سال توسط 5G متحول خواهیم شد.نیازها و خدمات جدیدی وجود دارد که ما تا سال 2030 خواهیم داشت.
   جنکو معتقد است که 6G مکانی خواهد بود که سایبر و فیزیک با هم ترکیب شوند. اتصال بی حد و حصر و محاسباتی جدید همه در عصر 6G شکل خواهند گرفت. ما باید به عنوان یک کشور و یک صنعت راهی برای کمک به سیاست‌های دولت پیدا کنیم.
   کلیت جانسون گفت: کاری که 5G با سرعت‌ بسیار سریع‌تر و تأخیر کمتر انجام می‌دهد این است که صدها برابر دستگاه‌های بیشتری را قادر به کار می‌کند. همچنین قرار است داده‌های بزرگتری ایجاد کند 6G با واقعیت افزوده، واقعیت مجازی، از طریق عینک ، زمان تاخیر و پیشرفت در سرعت بالاتری خواهد داشت.
   تضاد بین این دو جهان بینی به این دلیل است که سیاست بازار آزاد می خواهد از این نوآوری ها برای توانمندسازی شهروندان استفاده کند.
   برای پیشرفت و بهتر کردن زندگی است و یا برخی دولت‌ها از این پیشرفت‌ها، به‌ویژه تجزیه و تحلیل داده‌های مبتنی بر هوش مصنوعی، برای کنترل بیشتر افراد و کسب‌وکارها استفاده می‌کنند. این سوال بزرگ آینده است. آیا این فناوری به ما اجازه می‌دهد که خودمان را توانمند کنیم یا کنترلمان می کند.
   جانسون گفت که به این مرتبط است که چه کسی طیف را کنترل خواهد کرد. او به عنوان مثال به توافق فعلی بین اداره هوانوردی فدرال و تامین کنندگان 5G اشاره کرد.
   رابرت بلر، مدیر ارشد 5G و امور خارجی مایکروسافت، گفت: این حوزه ای است که کنگره باید به آن نگاه کند، شاید وزارت بازرگانی را به عنوان مرجع سازماندهی مجدد مجوز دهد.
   او گفت: وزارت بازرگانی عناصر، تخصص و کارشناسانی را دارد تا بتواند برخی از مسائل بزرگ رقابت را مدیریت کند. البته شاید آنها در حال حاضر پرسنل لازم برای انجام این کار را نداشته باشند، اما هیچ کس دیگری هم ندارد.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.