• لینکدین: تعداد آگهی‌های شغلی مربوط به ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱، ۳۹۵ درصد رشد کرده است

   لینکدین: تعداد آگهی‌های شغلی مربوط به ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱، ۳۹۵ درصد رشد کرده است

   لینکدین: تعداد آگهی‌های شغلی مربوط به ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱، ۳۹۵ درصد رشد کرده است

   لینکدین، بزرگترین شبکه اجتماعی فعال در حوزه کاریابی و معرفی کسب‌وکار، گفته تقاضای شرکت‌ها برای استخدام افراد در موقعیت‌های شغلی مرتبط با ارزهای دیجیتال، در طول یک سال گذشته ۳۹۵ درصد رشد کرده است. ظاهراً بیشتر این آگهی‌ها با هدف استخدام برنامه‌نویس بلاک چین منتشر شده‌اند.

   مطالعه اخیر شبکه اجتماعی لینکدین نشان می‌دهد که تعداد آگهی‌های شغلی مربوط به ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱، نسبت به سال قبل تقریباً ۵ برابر شده است.
   بر اساس این مطالعه، تعداد آگهی‌های شغلی داخل آمریکا که در عنوان آنها عباراتی مانند «بیت کوین»، «اتریوم»، «بلاک چین» و «ارز دیجیتال» دیده می‌شود، از سال ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱، ۳۹۵ درصد رشد داشته است. این رقم به‌طور قابل‌توجهی بالاتر از افزایش ۹۵ درصدی تعداد آگهی‌های شغلی مربوط به حوزه فناوری‌، در همین بازه زمانی است.
   با اینکه بیشتر این آگهی‌ها برای شغل‌های مرتبط با نرم‌افزار و حوزه مالی بوده است، اما لینکدین به افزایش تقاضای برای خدمات حرفه‌ای مانند حسابداری و مشاوره مالی هم اشاره کرد. به گفته لینکدین، تقاضا برای استخدام کارمند عادی و متخصصان سخت‌افزار کامپیوتر نیز رشد کرده است.
   دو مورد از رایج‌ترین عناوین شغلی حاضر در این مطالعه، توسعه‌دهندگان و مهندسان بلاک چین بودند که در آگهی‌ها بیشتر به‌ چشم می‌خوردند.
   لینکدین گفته است:منطقه خلیج سانفرانسیسکو، شهر آستین تگزاس، نیویورک، فورت لادردیل در میامی و شهر دنور، مناطقی بودند که بیشترین آگهی‌های شغلی مربوط به ارزهای دیجیتال را در سال ۲۰۲۱ منتشر کرده‌اند.
   در سال ۲۰۲۰، منطقه خلیج سانفرانسیسکو، شهر نیویورک، منطقه رالی دورهم چپل هیل در کارولینای شمالی، فیلادلفیا و لس‌آنجلس، پنج منطقه‌ای بودند که بیشترین آگهی‌های شغلی مرتبط با ارز دیجیتال را داشتند.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.