• قیمت بیت کوین به بالای ۵۱,۰۰۰ دلار رسید

   قیمت بیت کوین به بالای ۵۱,۰۰۰ دلار رسید

   قیمت بیت کوین به بالای ۵۱,۰۰۰ دلار رسید

   قیمت بیت کوین دیروز با عبور از ۵۰,۰۰۰ دلار، موفق شد امیدها به از سر گیری روند صعودی را زنده کند. همزمان با افزایش قیمت بیت کوین، بسیاری از آلت کوین‌ها هم با رشد همراه شدند.

   فعالیت خریداران طی روز گذشته باعث شد تا شاهد عبور این ارز دیجیتال از ۵۰,۰۰۰ دلار باشیم. طی جهش دیروز، بیت کوین تا ۵۱,۹۰۰ دلار هم پیش رفت و در حال حاضر در محدوده ۵۱,۴۰۰ دلار معامله می‌شود.
   داده‌های بازار نشان می‌دهد که پیش از این افزایش قیمت، شاهد یک بازه تثبیت بودیم. در وضعیت فعلی، کارشناسان و تحلیل‌گران حالا منتظرند تا ببینند حمایت ۵۰,۰۰۰ دلاری شکسته می‌شود یا نه.
   از هفته گذشته و زمانی که بیت کوین به ۴۰,۸۸۵ دلار رسید، شاهد جهش ۳۶.۸ درصدی این ارز دیجیتال بودیم. این رشد باعث شد که امیدها به رسیدن به ۱۰۰,۰۰۰ دلار بار دیگر قوت بگیرد. سطح ۱۰۰,۰۰۰ دلاری از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چراکه بسیاری از تحلیل‌گران و معامله‌گران پیش‌بینی کرده‌اند که بیت کوین تا پایان سال جاری میلادی به این محدوده خواهد رسید.
   در حال حاضر ارزش بازار بیت کوین ۹۷۱ میلیارد دلار است و سلطه‌ای ۴۲ درصدی در بازار دارد. طی ۲۴ ساعت گذشته هم شاهد رشد ۵ درصدی این ارز دیجیتال بودیم. در بازه مشابه، اتریوم، بایننس کوین و کاردانو به ترتیب ۳.۱۸، ۲ و ۰.۱ درصد رشد کرده‌اند.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.