• ­فضای مجازی به تنوع فعالیت ها کمک کرد

   دبیر شورای عالی فضای مجازی

   ­فضای مجازی به تنوع فعالیت ها کمک کرد

   ­فضای مجازی به تنوع فعالیت ها کمک کرد

   دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: فضای مجازی به تنوع فعالیت ها در عرصه های مختلف کمک کرده است.

   به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه گروه علمی فرهنگی هنری خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای ابوالحسن فیروز آبادی دبیر شورای عالی فضای مجازی در مراسم بازدید از استودیو معاونت فضای مجازی افزود: صدا وسیما و معاونت فضای مجازی از فرصت خوب انتخابات توانست استفاده کند، چون هم اکنون تمام ملت درگیر انتخابات هستند و شاهد مشارکت مردم در این عرصه هستیم.
   وی افزود: صدا و سیما در عرصه فضای مجازی نسبت به دوره های قبل تحول ایجاد داده است هرچند متناسب با زیرساخت ها حرکت نکردیم ولی باید راه و جهت را خوب بشناسیم.
   وی ادامه داد: ما نگاه حداقلی داشتیم اما خوشبختانه نگاه شما حداقلی نیست، نگاه شما تنوع خدمات است.
   آقای فیروز آبادی با بیان اینکه فضای مجازی به تنوع طلبی کمک کرده است گفت: همه نیازها به سمت شخصی سازی شدن حرکت کرده است، به سمت اینکه با وزارتخانه های دیگر امکان برقراری ارتباط از طریق فضای مجازی میسر شود.
   وی افزود: صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران مدلی را می‌خواهد نشان دهد که در تعامل با اجتماع، از مشارکت های مختلف بهره ببرد .
   وی ادامه داد: پلتفرم‌ها باید قدرت ملی را برای ما فراهم کند و ما هم در مرکز ملی فضای مجازی در حوزه سیاست گذاری و هماهنگی ها، کمک های لازم را به صدا و سیما برای گسترده تر شدن فعالیت‌های خود انجام می دهیم.
   آقای فیروز آبادی گفت: البته بحث اقتصادی در این حوزه نیز بسیار مهم است و برای موفقیت باید طرح مدل اقتصادی داشته باشیم، چون اگر زیرساخت ها فراهم شود به راحتی بازار فعالیت‌ها در فضای مجازی ایجاد می‌شود.
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.