• چین خشمگین است زیرا گزارش ایالات متحده این کشور را به حمله سایبری به شبکه برق هند متهم می کند

   چین خشمگین است زیرا گزارش ایالات متحده این کشور را به حمله سایبری به شبکه برق هند متهم می کند

   چین خشمگین است زیرا گزارش ایالات متحده این کشور را به حمله سایبری به شبکه برق هند متهم می کند

   چین گزارش هایی مبنی بر آغاز حملات سایبری علیه شبکه برق هند را رد کرده و همچنین ادعا کرده است که "کاملاً مخالف" چنین اقداماتی است.

   چین روز دوشنبه گزارش هایی مبنی بر آغاز حملات سایبری علیه شبکه برق هند را که منجر به قطع گسترده برق شده است ، رد کرد و همچنین ادعا کرد که "کاملاً مخالف" چنین اقدامات غیرمسئولانه است. Recorded Future ، یک شرکت مستقر در ماساچوست که مطالعه استفاده از اینترنت توسط بازیگران دولتی را انجام می دهد ، در گزارش اخیر خود جزئیات عملیات انجام شده توسط یک گروه تهدید مرتبط با چین را با هدف قرار دادن بخش برق هند ارائه می دهد.
   چین مدافع سرسخت امنیت سایبری است
   وانگ ونبن ، سخنگوی وزارت امور خارجه چین در سخنرانی مطبوعاتی گفت: چین به عنوان یک مدافع سرسخت امنیت سایبری ، قاطعانه با همه انواع حملات سایبری مخالفت می کند و آنها را سرکوب می کند.
   از آنجا که ردیابی منشأ حمله سایبری بسیار دشوار است. اتهام به یک طرف خاص در صورت عدم وجود مدارک کافی کاملاً غیرمسئولانه است. چین کاملاً با چنین رویه غیرمسئولانه مخالف است.
   لینک اصلی خبر:
   https://www.republicworld.com/world-news/china/china-rages-as-us-report-accuses-it-of-cyber-attack-on-indias-power-grid-mum-on-redecho.html


   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.