• گروه ایمنی آنلاین می گوید: والدین باید بازی های آنلاین را با کودکان بازی کنند

   گروه ایمنی آنلاین می گوید: والدین باید بازی های آنلاین را با کودکان بازی کنند

   گروه ایمنی آنلاین می گوید: والدین باید بازی های آنلاین را با کودکان بازی کنند

   به گزارش گروه ایمنی آنلاین ، والدین برای درک بهتر خطرات و مزایای این امر باید با فرزندان خود بازی های آنلاین انجام دهند.

   این خبر پس از تحقیقات جدید بود که نشان می دهد از هر چهار کودک یک کودک در 12 ماه گذشته نوعی سوء استفاده آنلاین را تجربه کرده اند.
   Ofcom ، تنظیم کننده ارتباطات انگلیس ، مطالعه ای را با دفتر کمیسر اطلاعات (ICO) انجام داد تا نگرانی های ملت در مورد استفاده از اینترنت را شناسایی کند.
   یافته های آنها ، که در نخستین گزارش سالانه آنلاین ملل آنلاین Ofcom در ماه مه منتشر شد ، نشان داد که 23 درصد از کودکان در یک سال گذشته مورد حمله سایبری قرار گرفته اند ، در حالی که 39 درصد از آنها به زبان توهین آمیز آنلاین بوده اند.
   تحقیقات جدیدی که روز دوشنبه توسط کارشناسان ایمنی آنلاین منتشر شده نشان می دهد که اکثر والدین با وجود بیش از سه چهارم کودکانی که بازی های ویدئویی آنلاین می کنند ، احساس امنیت نمی کنند.
   یافته های آنها حاکی از آن است که بیش از نیمی از والدین (55 درصد) نگران این هستند که افراد غریبه از طریق سیستم عامل های بازی آنلاین به فرزندان آنها نزدیک شوند.
   این گزارش با عنوان بازی Parenting Generation Game اعلام کرد که 62 درصد از نظرسنجی ها اذعان دارند که بازی های آنلاین می تواند به پیشرفت مهارت های حل مسئله کودک کمک کند.
   با توجه به یافته ها ، سازمان غیر انتفاعی مستقر در لندن مجموعه ای از منابع آنلاین را برای والدین تولید کرده است تا بتواند در مورد مزایا و معایب بازی های آنلاین اطلاعاتی را در اختیار آنها قرار دهد و آنها را ترغیب به بازی با فرزندان خود می کند.

   لینک اصلی خبر:
   https://www.independent.co.uk/life-style/health-and-families/parents-video-games-children-online-risks-benefits-safety-internet-a8994601.html
   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.