• راه‌اندازی مرکز نوآوری سایبری در اسرائیل

   راه‌اندازی مرکز نوآوری سایبری در اسرائیل

   راه‌اندازی مرکز نوآوری سایبری در اسرائیل

   کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برتر از سراسر جهان از مرکز جدید نوآوری های سایبری اسرائیل بازدید کردند.

   جک‌ما (Jack Ma)، مؤسس شرکت علی‌بابا، اریک اشمیت (Eric Schmidt)، مدیرعامل سابق گوگل و دیگر کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برتر از ده‌ها کشور برای حضور در نشست و افتتاح مرکز جدید صلح و نوآوری پرِس «Peres» در تل‌آویو گردهم جمع شدند.
   مقامات دولتی معتقدند که در مرکز نوآوری 1300 متر مربعی، به عنوان محل برگزاری نشست برای بازدیدکنندگان، کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌های فناوری، مردم می‌توانند داستان اسرائیل را به عنوان ملت استارت‌آپ تجربه کنند.
   الی کوهن (Eli Cohen)، وزیر اقتصاد و صنعت رژیم صهیونیستی با اشاره به فعالیت فعلی 330 شرکت چندملیتی در اسرائیل، گفت که مرکز جدید نه تنها نمایانگر بازدید شرکت‌کنندگان از تمام جنبه‌های زندگی است که دائماً با نوآوری‌های اسرائیل تغییر می‌کنند، بلکه فرصتی منحصر به فرد برای دیدن، لمس کردن و حتی تجربه شخصی برای آنها فراهم می‌کند. نمایندگان حقوقی و مقامات ارشد از سراسر جهان می‌توانند با حضور در این نشست، روی حوزه‌های کشاورزی، نرم‌افزار، ارتباطات و پزشکی متمرکز شوند؛ اطلاعات درمورد هر رشته به زبان‌های عبری، انگلیسی، عربی و چینی در دسترس است. این مرکز به طور مداوم نمایشگاه‌های خود را در مورد ابتکارات پیشرفته اسرائیلی به‌روز می‌کند؛ همچنین شرکت‌ها انواع محصولات خود را به نمایش می‌گذارند؛ حدود 40 استارت‌آپ جوان هر ساله برای حضور در سالن نمایشگاه انتخاب خواهد شد.به عنوان مثال، بازدیدکنندگان می‌توانند به‌طور مستقیم در شبکه امنیت سایبری «Argus»، وسایل نقلیه خودمختار، فناوری هوش مصنوعی «Cortica»، تلسکوپ فضایی «SpacePharma» و دستگاه کمک کننده هوش مصنوعی «OrCam» برای موارد ناقص را مشاهده کنند. این مکان دارای 200 صندلی و محلی برای رؤیاپردازی، با منظره دریای مدیترانه است که 3 اتاق کارگاه مجاور به عنوان فضایی برای بازدیدکنندگان و درگیری بیشتر آنها با محتوا درنظر گرفته شده است. افرات دوودوانی (Efrat Duvdevani)، مدیرکل مرکز صلح و نوآوری پرِس اظهار داشت: ما موقعیت تجربه حواس را برای بازدیدکنندگان ایجاد و از آنها دعوت کردیم تا نوآوری اسرائیلی را از زاویه دید یک فرد اسرائیلی ببینند و از این کشور به عنوان مکان دارای پیشرفته‌ترین مراکز فناوری در جهان یاد کنند. ما به دنبال حضور سالانه 200 هزار بازدیدکننده از اسرائیل و سراسر جهان هستیم.

   نظر کاربران
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
تمامی حقوق برای مرکز ملی فضای مجازی محفوظ است. هر گونه کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.